Ožu 27, 2012

Kategorija-Arhiva vijesti, Natjecanja

MEĐUŽUPANIJSKA KADETSKA LIGA 2011/12.

RAZIGRAVANJE

3 – 4 mjesto

1. utakmica   KK „SONIK PUNTAM.“  – GKK „ŠIBENIK“

                      29.03.2012 , četvrtak  u 20.45 h

                       Zadar , Dvorana Višnjik

5 – 6 mjesto

KK „D. PETROVIĆ 2“  –  KK „ABC ZADAR“         45 : 75           (15:19; 6:14; 7:25;17:17)

M. Goleš – F. Lovrić / M. Vukičević 

KK „D. Petrović 2“:   R. Škugor, F. Mikulandra, L. Mrdeža 13, J. Vukšić, K. Belak 5, L. Belak2, L. Skorić, M. Nakić2, F. Pancirov5, M. Vikario2, F. Dodig2, F. Sučić 14.

KK „ABC Zadar“:  M. Vidaić3, M. Vidaić6, L. Čavara19, M. Veršić3, M. Radulić 2, I. Karuc7, M. Dugandžić6, M. Bajlo4, M. Šušak2, M. Mileta 18, N. Barić 5

11 – 12 mjesto

KK „D. PETROVIĆ 1“ -  KK „POLIČNIK“            53 : 66           (15:14;13:21;14:16;11:15)

A. Bralić – F. Lovrić / I. Lovrić

KK „D. Petrović 1“:  I. Spahija 12, I. Bego9, L. Zorić4, M. Jurić 2, I. Baljkas 5, T.  Nakić 15, V. Gulam 6, I. Papić, P. Paić, M. Labor.
KK „Poličnik“:   Š. Barić8, M. Zubčić, B. Marinović 18, J. Barić 9, T. Lončar14, F. Zdrilić,  Š. Šarić, I. Jukić, L. Barić, M. Marinović 17. 

ŽUPANIJSKA  LIGA ML. KADETA
8.kolo

KK „D. PETROVIĆ“              -          s l o b o d a n

KK „JOLLY JBŠ“                  -          GKK „ŠIBENIK“

 31.03.12. , Subota                                         Sat: 10,30

Ražine,                                                Šibenik

 

FINALE JUNIORA DALMACIJE

1. GKK «ŠIBENIK» – KK «KAŠTELA»          46 : 70        (14:18;10: 9;11:26;11:17)

K. Mirčeta – M. Matov / I. Kalauz

GKK „Šibenik“:   J. Bilać 6, Š. Bačić 14, R. Ćaleta-Car, M. Bilić, J. Petrović 2, N. Radovčić, B. Španja14, A. Skorić7, F. Kalpić 1, B. Gulin 2, B. Jelić.

KK „Kaštela“:   J. Topić11, M. Vuko 11, Z. Špralja 5, H. Jurić3, G. Perasović2, M. Delić  M. Subašić2, A. Tešija13, M. Jurić 12, D. Nikolov, B. Radoš 11, T. Tomašević.

 

2. KK «KAŠTELA» – GKK «ŠIBENIK»          55 : 68        13:30;13:11; 7:15;22:12)

P. Pepur – A. Pepur / M. Matijaca

  • Dosuđena TP treneru B. Kurtović (KK „Kaštela“).

KK „Kaštela“:   J. Topić11, M. Vuko 13, Z. Špralja2, M. Jeličić, D. Nikolov, M. Delić 4,

M. Subašić, A. Tešija4, M. Jurić16, G. Perasović 2, B. Radoš 3, T. Tomašević.

GKK „Šibenik“:   J. Bilać 7, Š. Bačić 11, R. Ćaleta-Car, M. Bilić, J. Petrović 7, J. Zubak,

B. Španja15, A. Skorić20, F. Kalpić, B. Gulin 8, N. Radovčić, B. Jelić.

 

Comments are closed.